Apartmány v Třeboni

Penzion U zámeckého parku

    

Penzion se nachází na kouzelném místě v historickém centru Třeboně v sousedství rozlehlého zámeckého parku, blízko náměstí a hráze rybníka Svět. K dispozici je pět (2 - 6 lůžkových) apartmánů s veškerým vybavením včetně kuchyně. Ke každému apartmánu přísluší vlastní koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Uvnitř naleznete pohodlné postele, televizi, posezení a dostatek úložných prostor. Některé apartmány mají balkón. K internetu připojíte své zařízení pomocí bezplatného Wi - Fi signálu. 

Parkování je zajištěno přímo u penzionu v uzavřeném dvoře, cyklisté pak ocení možnost bezpečného uložení jízdních kol v uzamykatelné kolárně. Ve dvoře se nachází teráska s příjemným posezením a a plynovým grilem. Po předchozí domluvě se zde ubytujete i se svým domácím mazlíčkem. 

Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi. Na požádání připravíme do vybraných apartmánu dětskou postýlku a jídelní židličku. 

Hlavní třeboňské náměstí vás okouzlí historickými měšťanskými domy, které si krásně prohlédnete i z ochozu vyhlídkové věže staré radnice. Nenechte si ujít prohlídku nově zrekonstruované zámecké lékarny nebo Domu Štěpánka Netolického, kde se dozvíte o dějinách zdejšího rybníkářství. Delší procházku si udělejte třeba ke Swarzenberské hrobce na protějším břehu Světa. Koupání je možné na blízkém venkovním koupališti s vyhřívanou vodou, vířivkami a atrakcemi pro děti. 

☼ WI-FI internetové připojení 
☼ Parkování v uzavřeném dvoře
☼ Úschova kol v uzamykatelné kolárně
☼ Domácí mázliček povolen na vyžádání 
☼ Terasa s posezením a grilem 
☼ Klimatizace 
☼ Výhled na zámek


OKOLÍ

► 200 m - Státní zámek Třeboň 
► 300 m - Masarykovo náměstí 
► 200 m - Hráz rybníka Svět 
► 600 m - Nové venkovní koupaliště u lázní Aurora (vyhřívané bazény, výřivky, atrakce pro děti) 
► 600 m - Bertiny lázně 
►500 m - Pivovar Regent 
►1200 m Schwarzenberská hrobka 


►►►DOPORUČUJEME◄◄◄

Restaurace Bílý jednorožec
Žižkovo náměstí 46, Třeboň

Krčma u Kellyho 
Lipová 110, Zámek Třeboň

Třeboň v marcipánu (kavárna, cukrárna) 
Masarykovo nám.103, Třeboň

Facebook změnil logo i ikonky. Inspiroval se dlaždicemi od Microsoftu -  Cnews.cz PENZION U ZÁMECKÉHO PARKU