Apartmány v Třeboni

Apartmány Bílý beránek

   

Výjimečné ubytování se nachází přímo na historickém náměstí v sousedství třeboňského zámku s rozlehlým parkem, pár minut chůze od hráze rybníka Svět, léčebných Bertiných lázní a dalších zdejších zajímavostí.

K dispozici jsou čtyři (2 - 6 lůžkové) apartmány s veškerým vybavením včetně kuchyňky umožňující samostatné vaření. Díky kuchyňské lince se sklokeramickou varnou deskou, lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a nádobím si v apartmánu sami snadno připravíte snídani, oběd i večeři. Prodejna potravin sídlí hned v přízemí budovy, na náměstí objevíte obchůdky s regionálními potravinami i restaurace, ve kterých si pochutnáte nejen na tradičních rybích specialitách.

Ke každému Apartmánu Bílý Beránek přísluší vlastní moderní koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, umyvadlem a sociálním zařízením. Nechybí fén na vlasy a připravený je hotelový textil s hygienickými potřebami. Uvnitř najdete pohodlné postele s kvalitními matracemi, televizi, posezení a dostatek úložných prostor, z balkonu se budete koukat na náměstí. K internetu připojíte své zařízení pomocí bezplatného Wi-Fi signálu. V jednom z apartmánů je také sauna. 

Po předchozí domluvě se zde ubytujete i se svým domácím mazlíčkem. Rezervace místa na blízkém parkovišti je započtená v ceně za pobyt, cyklisté pak ocení možnost bezpečného uložení jízdních kol v domě.

Hlavní třeboňské náměstí vás okouzlí historickými měšťanskými domy, které si krásně prohlédnete i z ochozu vyhlídkové věže staré radnice. Nenechte si ujít prohlídku Expozice sladkovodních ryb ani návštěvu Domu Štěpánka Netolického, kde se dozvíte o dějinách zdejšího rybníkářství. Delší procházku si udělejte třeba ke Swarzenberské hrobce na protějším břehu Světa.

☼ Parkování na nedalekém parkovišti 
☼ Wi-Fi zdarma            
☼ Rodinné pokoje       
☼ Výhled na historické náměstí    
☼ Úschova kol v uzamykatelné mistnosti 
☼ Domácí zvířata povolena na vyžádání  


OKOLÍ  

►Rybník Svět 
►Schwarzenberská hrobka 
►Pivovar Regent 
►Bertiny lázně
►Lázně Aurora 


►►►DOPORUČUJEME◄◄◄

Krčma u Kellyho

Třeboň v marcipánu

Restaurace Bílý jednorožec